top of page

Reference

Všechny moje reference jsou výhradně pozitivní a ze 100 % od reálných klientů, staňte se i vy mým spokojeným klientem....​

Další reference naleznete zde

Pana Stříbrného jako realitního makléře můžeme jen doporučit. Nejen že nám zodpověděl a vysvětlil vše ohledně prodeje, ale také dokázal prodat naši nemovitost rychle a za cenu nad naše očekávání. Oceňujeme profesionální jednání, celkové vystupování, ochotu, spolehlivost, dochvilnost a připravenost veškerých podkladů a smluv při prodeji. Byli jsme maximálně spokojeni a pokud bychom v budoucnu potřebovali služby realitního makléře, 100% bychom se obrátili opět na pana Stříbrného

Chtěl bych tímto poděkovat za veškeré služby, které mi při prodeji nemovitosti poskytl pan Radek Stříbrný. Po celou dobu případu jsem se z jeho strany setkával z vysoce profesionálním, komplexním, spolehlivým a také lidským přístupem přístupem. Tuto realitní kancelář můžu všem vřele doporučit. 

pan Ing. Jindřich Pešek
prodávající domu

paní Pavla Fejglová
prodávající bytu

paní Jana Hrnčířová
prodej tří bytů

Velmi děkuji za služby ,které nám poskytla realitní kancelář,přestože prodej byl velmi složitý a komplikovaný, pan Stříbrný jednal profesionálně a rychle.

Ochotně reagoval na všechny překážky a vždy komunikoval. Celý prodej proběhl na výbornou.

Vřele doporučuji. 

pan Libor Dymeš
kupující rodinného domu

Dobrý den, se službami které mi poskytla tato realitní kancelář jsem naprosto spokojen. Koupě nemovitosti měla hladký a rychlý průběh díky profesionálnímu jednání, spolehlivosti a lidského přístupu pana Stříbrného. Náležitosti spojené s převodem nemovitosti probíhali bez jakýchkoliv komplikací. Všem kdo uvažují o nákupu nebo prodeji nemovitosti mohu jen vřele doporučit.

paní Jana Holubová
prodávající bytu

Dobrý den, se službami které nám poskytla tato realitní kancelář jsme naprosto spokojení. Prodej nemovitosti, měla rychlý průběh bez jakýchkoliv problémů. Pan Stříbrný je rychlý, spravedlivý, zajímá se. Zařídil za nás veškeré papírování a byli jsme naprosto spokojeni. Pokud budeme do budoucna ještě uvažovat o nějaké koupi či prodeji, jistě jen přes jeho realitní kancelář. Za nás TOP a můžeme jen doporučit.

paní Dagmar Pokorná
prodej chatky a bytu

Ke splnění svého snu - bydlet v RD a ne v paneláku, jsme s manželem přes realitní kancelář pana Stříbrného prodávali j chatku v zahrádkářské kolonii a po nastěhování se do koupeného RD, ještě následně byt 3+1 s garáží. Se službami, které poskytuje pan Stříbrný jsem vždy byla spokojena a každému tuto realitní kancelář vřele doporučuji. Pokud bych nakupovala, či prodávala nemovitost, zcela jistě bych se opět na tuto realitní kancelář obrátila.

paní Soňa Pelantová
kupující bytu

S panem Stříbrným jsme byli spokojeni, ochotný, spolehlivý a vstřícné a konstruktivní jednání, i rada bez ohledu na provizi. Pelantová

paní Lucie Špinková
prodej zahrady

Spolupráci vřele doporučuji, jsme naprosto spokojeni. S panem Stříbrným bylo bezproblémové jednání a domluva. Vše fungovalo jak mělo. Děkujeme za spolupráci.

Realitní kancelář vřele doporučuji..profesionální a vstřícné jednání pana Stříbrného,ochota,rychlý a bezproblémový prodej nemovitosti,perfektní servis.Za nás naprostá spokojenost,ještě jednou moc děkujeme!

pan Miroslav Šaroch
prodávající bytu

Dobrý den, dovoluji si tímto přidat hodnocení této firmy. S touto firmou jsem nadmíru spokojen, neboť prodej mé nemovitosti proběhl ve velmi krátké době, bez jakýchkoli problémů. Po finanční stránce jsem byl uspokojen. Jednání probíhalo velice kladně pro obě zúčastněné strany. (prodávající x kupující). Veškeré náležitosti spojené s převodem byly velice dobře vyřízeny. Vřele doporučuji. S pozdravem Šaroch

paní Olga Hromádková
prodávající bytu

paní Jana Králová
prodej domu

Dobrý den, dle vlastních zkušeností mohu potvrdit, že pan Stříbrný vyniká vysokou mírou profesionality, lidského přístupu a naprosto hladkého průběhu celého procesu prodeje či nákupu nemovitosti. Pro toho, kdo hledá naprosto spolehlivou realitní kancelář je právě tato ta nejvhodnější.

paní Zuzan Třešňáková
prodávající bytu

Tuto firmu mohu vřele doporučit. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Jsem plně spokojena s profesionálním jednáním, spolehlivostí a ochotou pana Stříbrného.

paní Alena Levková
prodej domu

Pan Radek Stříbrný je seriozní makléř, jeho smlouvy jsou průhledné precizně vypracované bez vedlejších lží a polopravd, jsou srozumitelné i lajkům, jsou napsány bez právnických kliček !! Pan Stříbrný se stará o obě strany spravedlivě, děkuji A.L.

Velmi děkuji za seriozní přístup pan Radka Stříbrného při prodeji naší rekreační chaty. Prodej, i když nebyl jednoduchý a trval poměrně dlouho, mě vůbec nezatěžoval, pan Stříbrný se o vše profesionálně postaral a vše zařídil velmi rychle. Pana Stříbrného mohu stoprocentně doporučit jako spolehlivého realitního makléře.

pan Ing. Ladislav Košek
prodej chalupy

pan Ing. Martin Křehlík
prodávající bytu

Profesionální, vstřícný, spolehlivý. Doporučuji. Ing. Martin Křehlík, Liberec.

pan Jan Starý
prodávající bytu

Spolupracoval jsem s jednatelem p. Stříbrným a bylo to výborné. Jednání profesionální a pohotové. Občas jsem otravoval i každý den po večerech a vždy k mé spokojenosti. Jednání bylo proaktivní s cílem vyhovět mým potřebám. Když jsem rýpal do detailů, tak jsem dostal na vše odpověď. Spolupracoval jsem i s jinými realitkami dříve a jako nebylo to špatné, ale tady bylo vždy něco navíc. Určitě doporučuji komukoliv dalšímu a kdyžtak se odkažte na toto moje hodnocení :)

pan František Marcín
prodávající bytu

Děkuji touto cestou realitní kanceláři pana Radka Stříbrného  za více než překvapivě zodpovědnou práci, ale především za spolehlivost a čestnost. Nemovitost, která mu byla svěřena k prodeji, ohodnotil a nabídl k prodeji lépe, než jsem uvedl při jednání s ním. Vše bylo proto ponecháno do jeho působnosti a během jednání mě naprosto ujistil o své serioznosti. Proto jsem mu bez obav a s důvěrou, kterou absolutně nezklamal, předal plnou moc pro celý prodej. Zodpovědně prohlašuji, že na jeho realitní kancelář jsem se obrátil na doporučení, nikdy předtím nevyužil jejích služeb a do této doby ani neslyšel o jejím působení. Makléře p. Stříbrného jsem viděl poprvé v životě. Jeho jednání a přístup, oproti jiným realitním kancelářím a makléřům, mohuli hodnotit z mnohých informací, byl vůči mě přesto více než příkladný a čestný. Jsem více než rád, že jsem riziko služeb této realitní společnosti podstoupil a absolutně nejsem zklamán. Pane makléři, ještě jednou více než děkuji a věřím, že budete stále přistupovat ke všem zákazníkům způsobem, jakým jste jednal se mnou. Hodně úspěchů ve Vaší práci přeje klient Marcín František.

bottom of page