top of page

Rodinný dům či Chalupa, na ojedinělém místě, Višňová - Předlánce, cena 4.190.000,-kč (rezervováno)

Dnes mám tu výsadu Vám představit rodinný dům, nacházející se v části obce Višňová, v Předlánce. Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci, ať už ho budete využívat, tak či onak, okolní lesy, které z velké části patří k nemovitosti vám nabídnou dokonalé soukromí a klid. Nezanedbatelným bonusem je okolo pozemku protékají potůček, a tok řeky Smědé přímo za pozemky. Večery trávené při šumu řeky se skleničkou vína budou balzámem pro nejednoho z vás.


Pokud se vrátím k poloze jako takové, tak v samotné obci Višňová najdete nutnou občanskou vybavenost (školu, školku, obchod, atd), zároveň určitě oceníte možnost zajet do nedalekého Polska na nákupy potravin či pro plnou nádrž. Co se týče turistického vyžití, tak lesnatá údolí jsou jako zrozena pro houbaře, okolí nadchne svými možnostmi i cyklisty. Vyžití je spousta a jejich nabídku vám případně může rozšířit nedaleko vzdálený Frýdlant (10minut autem), popřípadě krajské město Liberec (35minut autem).


Samotný technický stav nemovitosti je dobrý a umožňuje užívání nemovitosti bez nutnosti okamžitých investic. Na zahradě nalezneme bazén, skleník, grill, trampolínu a objekt garáží, který však pro jeho užívání potřebuje opravit střechu. Prostory garáží jsou částečně podsklepeny a v jejich útrobách naleznete kopanou studna a sklepní místnost, která může velmi dobře posloužit jako váš osobní vinný sklípek.


Dispozičně je dům řešen jako 3+kk, s otevřenou pracovnou v druhém podlaží. Dále je v domě místnost se samostatným vstupem, jejíž využití bude čistě záviset na vaši fantazii, ať už se rozhodnete pro, sklad, dílnu, saunu či místnost pro hosty. Terasa se vstupem z obývacího pokoj vám poskytne útočiště v horkých letních dnech a místo, kde budete moc pohostit svou rodinu a přátele. Nesmím zapomenout na krbová kamna, jenž dodají atmosféru dlouhým zimním večerům a za zmínku určitě stojí také ložnice v patře, jejíž přidaná hodnota spočívá ve francouzském okně a lodžii, na které bude radost posnídat s ranní kávou.


Pro více informací, případě sjednání prohlídky domu mě neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Videoprohlídka

Půdorys

Technické údaje

Konstrukce - cihlová stavba
Dispozice domu - 3+kk + otevřená pracovna + sklad
Okna - plastová
Zateplení domu - polystyren, vata
Střešní krytina - plechová, bez izolace
Elektroinstalace - původní
Plyn - ne
Voda - z vlastní kopané studny, rozvody v plastu, ohřev vody el. boilerem
Vytápění - krbová kamna, elekt. přímotopy, podlahové vytápění v koupelně, předsíni a na wc
Odpad - jímka s trativodem
Vlakové a autobusové spojení - cca. 750m
Zastavěná plocha - 124m2
Ostatní pozemky - 4628m2

Splátka hypotéky (30 let, úrok 5,24% LTV 80%) - 18.489,-Kč/měsíc

bottom of page